پیرزنی بعد از خوردن خرمای خاصی بهبهان بینایی خود را از دست داد

خرمای خاصی بهبهان ممکن است مزایای ضد پیری داشته باشد آنها ممکن است از تجمع ملانین در بدن شما جلوگیری کنند که در غیر این صورت ممکن است منجر به مشکلات پوستی شود.

با این حال ، تحقیقات مشخص از این جنبه فاقد است.

ما می دانیم که هورمون ها نقش مهمی در پیری پوست و ظاهر دارند عصاره هسته نخل خرما شناخته شده است که دارای فیتوهورمون هایی است که اثرات ضد پیری قابل توجهی دارند.

عصاره ممکن است به مبارزه با چین و چروک نیز کمک کند اگر خیلی لاغر هستید و می خواهید چند پوند بپوشید ، ممکن است به رژیم غذایی خود خرما اضافه کنید.

در یک مطالعه انجام شده در مورد بره ها ، افزایش وزن (تا 30 ٪) به دنبال مصرف بذرهای خرما زمین مشاهده شد با این حال ، برای درک همان تأثیرات در انسان ، تحقیقات بیشتری لازم است

خرما سرشار از پتاسیم است این ماده معدنی به مدیریت فشار خون بالا کمک می کند یک خرما Medjool شامل حدود 167 میلی گرم پتاسیم است.

خرما

این محتوا در مقایسه با سایر میوه ها نسبتاً زیاد است عدم مصرف پتاسیم کافی نیز ممکن است منجر به سنگ کلیه شود ، اگرچه تحقیقات بیشتری برای درک این مکانیسم لازم است.

فیبر همچنین سطح قند خون را تثبیت می کند همچنین اثرات سدیم در رژیم غذایی شما را متعادل می کند و این ممکن است به کاهش فشار خون کمک کند.

منیزیم موجود در میوه عضلات موجود در قلب و رگ های خونی را شل می کند و در نتیجه فشار خون را کاهش می دهد برای دستیابی به نتیجه گیری های بیشتر در این زمینه ، مطالعات بیشتری لازم است.

تعداد انگشت شماری از خرما در روز ممکن است سلامت قلب را بهبود بخشد.

خرما می تواند با رادیکال های آزاد مبارزه کرده و از بیماری های قلبی عروقی جلوگیری کند شواهد حکایتی نشان می دهد که آنتی اکسیدان ها در خرما ممکن است از آترواسکلروز جلوگیری کنند.

این آنتی اکسیدان ها همچنین ممکن است کلسترول را از سلولهای شریان تحریک کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.